Logo Nadace O2

Zmodernizujte vaši školu za peníze O2. Nový ročník grantové výzvy pro základky

Zmodernizujte vaši školu za peníze O2. Nový ročník grantové výzvy pro základky

Ve středu 15. 9. jsme oficiálně vyhlásili grantovou výzvu pro základní školy. Přihlásit se mohou všichni zájemci o vzdělávání v oblasti digitální gramotnosti. Během let jsme pomohli už několika desítkám škol, které se do programu zapojily. Pojďte si společně s námi prohloubit nebo vytvořit znalosti v oblastech jako online bezpečí, mediální gramotnost, počítačová gramotnost a nově i velmi prakticky zaměřené technologie ve výuce. 

Co musíte jako žadatel splnit?

Požádat o grantovou podporu mohou všechny základní školy v ČR bez ohledu na zřizovatele, zde si opravdu neklademe žádné podmínky. Přihlášku můžete vyplnit přímo na tomto odkazu. Důležité datum je pro vás 18. 10. 2021. To již musí být přihláška vyplněna a odevzdána. 

Máte k procesu přihlašování a celému grantovému programu ještě další dotazy?
Na pátek 1. 10. ve 14:00 jsme pro vás připravili online informační webinář, kde se dozvíte veškeré potřebné informace a nějaké projektové tipy navíc. Setkání se zúčastní i úspěšní žadatelé o grant z minulých ročníků, aby s vámi nasdíleli zkušenosti. Prostor určitě bude i pro vaše dotazy. Neváhejte. Online přihlášku na setkání najdete zde.  

Víte jako rodič o škole, které by  se  takový grant  hodil  a o naší výzvě  ještě neví?

Pro zaměstnance O2 tu máme ještě jeden bonus. Digitální vzdělání je v dnešní době zásadní: Máte jako rodič či příznivec školy pocit, že zrovna na "vaší" škole se tomuto tématu nikdo nevěnuje? Doporučte nám ji a pomozte tak získat cenný bod v hodnocení grantové přihlášky. Stačí se spojit se zástupci školy a vyřídit jim, aby požádali o grant nejpozději do 18. 10. 2021. Na e-mail grant@o2chytraskola.cz nám napište  ze svého pracovního e-mailu, které škole jste o akci řekli (uveďte název a IČO) a my jí při hodnocení věnujeme bod navíc.

zjistěte více na stránce výuka Čepice